You are currently viewing Chlorella na oczyszczenie organizmu

Chlorella na oczyszczenie organizmu

Od dawna narzekałam na zbędne kilogramy. Niby nie byłam otyła, ale jednak szerokie biodra i boczki na brzuchu mi przeszkadzały. Pandemia też zrobiła swoje. Zaczęłam się mniej ruszać, a więcej jeść i waga poszła do góry. Tym bardziej postanowiłam się wziąć za siebie i zrzucić nadprogramowe kilogramy.

Chlorella w korzystnej cenie

chlorella cenaDo ćwiczeń mnie niestety nie ciągnęło, nigdy nie dawały mi one satysfakcji. Postanowiłam zatem skupić się na diecie. Wyrzuciłam niezdrowe przekąski i kupiłam zapas suszonych owoców i orzechów. Zaczęłam przygotowywać w piekarniku mięsa i warzywa, a zrezygnowałam ze smażenia. Waga trochę drgnęła, ale nadal nie czułam się najlepiej. Czułam się ocięzała, a w dodatku miałam problemy trawienne. Szukałam czegoś, co mogloby mi pomóc. Tak natknęłam się na suplementy z chlorellą, czyli słodkowodną algą. Chlorella ma działanie oczyszczające i detoks kujące. Pozwala na pozbycie się złogów jelitowych, łagodzi problemy trawienne. Pomaga pozbyć się metali ciężkich z organizmu i wymiata wolne rodniki. Poza tym ma szereg mikroelementów w sobie, w związku z tym wiedziałam, że to dobry wybór. Spodobała mi się ta chlorella cena jej była też niezwykle atrakcyjna. Za duże opakowanie tabletek na dwa miesiące zapłaciłam kilkadziesiąt złotych. Na początku brałam po dwie tabletki chlorelli, tak by uniknąć sensacji żołądowych. Stopniowo zwiększałam dawkę, aż doszłam do tej zalecanej na dzień. Przestałam mieć problemy jelitowe, czułam się lekko, a dieta odchudzająca zaczęła przynosić efekty.

Dzięki chlorelli udało mi się oczyścić organizm i zgubić zbędne kilogramy. Postanowiłam że co jakiś czas będę robiła sobie taką kurację chlorellą, w celu podtrzymania efektów. Mam nadzieję, że to wystarczy by cieszyć się dobrym zdrowiem i fantastyczną figurą.