You are currently viewing Charaktrystyka rolet plisowanych

Charaktrystyka rolet plisowanych

Rynek oferuje wiele ciekawych, coraz to nowszych rozwiązań i ulepszeń. Jednak wciąż na topie są tradycyjne rolety plisowane. Dlaczego? Dziś poznacie ich szczególne zalety i korzyści jakie płyną z takiego wyboru. Generalnie rolety spełniają dwie podstawowe funkcje, 1 dekoracyjna, 2 kontrola ilości wpadającego światła do pomieszczeń.

Rolety plisowane wciąż na topie

plisy szczecinCo oferują popularne plisy szczecin? Przede wszystkim pozwalają nam dowolnie wybierać partię okna i manipulować światłem. Niezwykłą zaletą plisowanych rolet jest to, że niezależnie od kształtu okna, czy będzie to trapez, okno na poddaszu czy trójkąt plisy dadzą sobie świetnie radę. To jedna z kluczowych zalet dająca plisom przewagę nad większością innych rodzajów.  Do wyboru jest wiele, bo aż kilkadziesiąt rodzajów tkanin, bardzo szeroka gama kolorów. Plisy są bardzo atrakcyjne i świetnie będą pasować do kuchni, łazienki, salonu czy sypialni. Styl w jakim urządzone jest mieszkanie również nie stanowi problemu gdyż są one bardzo uniwersalne wizualnie. Odnajdą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i tych stylizowanych na vintage czy rustykalne klimaty. Istnieją również różne warianty mocowań i montażu, co daje nam również duże pole manewru. Sposoby montażu w głównej mierze różnią się tym na ile roleta odstaje od okna. Jeżeli nie znamy się na czysto technicznych kwestiach, mamy pytania i wątpliwości śmiało skorzystajmy z pomocy sprzedawców, którzy szczegółowo scharakteryzują każdy model.

Oczywiście dostępne są inne modele, rodzaje rolet takie jak dekoracyjne rzymskie. Możemy wybrać również bestsellerowe rolety dzień noc, Jednak plisy mają w sobie cos niezwykłego, co pozwala im być bardzo wysoko w rankingu rolet. Dzięki nowoczesnej technologii plisy są bardzo trwałym rozwiązaniem, którym możemy cieszy się przez następne lata.