You are currently viewing Buty robocze w dobrej cenie

Buty robocze w dobrej cenie

Odpowiednio wytrzymałe i zarazem wygodne obuwie, powinno być priorytetem pracodawcy. W wielu zawodach, zwłaszcza tam, gdzie mamy do czynienia z pracą na zewnątrz, w trudnych warunkach, buty stanowią nie tylko dodatek określony w przepisach BHP, ale chronią przed wieloma wypadkami. Usztywniane obuwie zamortyzuje upadek ciężkich przedmiotów na stopę. 

Jak często kupować obuwie pracownikom

Buty roboczePrzepisy jasno określają częstotliwość zakupu odzieży roboczej i obuwia dla pracowników. Przedsiębiorca wpisuje pieniądze wydane na odzież i obuwie w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Dlatego też nie powinniśmy oszczędzać na tak podstawowych kwestiach jak zakup lub rekompensata pieniężna za buty do codziennej pracy. Buty robocze dla panów pracujących na budowie, powinny być stabilne, nie ślizgać się, chronić przed mrozem a w razie wypadku, minimalizować obrażenia. Wyobraźmy sobie, że zakup solidnych butów, może uchronić naszego pracownika przed złamaniem, skręceniem kostki lub stłuczeniem. Ból spowodowany upadkiem, przygnieceniem, itp., może zmusić pracownika do przerwy, zwolnienia lekarskiego i dłuższej nieobecności. Możemy tego uniknąć, dbając o dobre wyposażenie naszych pracowników, w tym kupując sprawdzone modele, odpowiadające normom BHP. Ochronne buty męskie posiadają kształt traperów, są wiązane na sznurówki i mają gumową, izolującą podeszwę. Nie wchłaniają wilgoci, są odporne na mróz i deszcz.

Wielozadaniowe buty robocze w dobrej cenie, kupimy w specjalistycznych hurtowniach i sklepach z odzieżą pracowniczą. Sprawdźmy, czy buty mają atesty i są zgodne z normami BHP. Męskie trapery i buty ochronne są wyjątkowo wytrzymałe, mają izolacyjną, gumową warstwę antypoślizgową a w razie wypadku, chronią i amortyzują uderzenia, co poprawia komfort i bezpieczeństwo.