Brwi metodą piórkową w Łodzi

Inspirują mnie piękne modelki. W wolnym czasie, zawsze przeglądam ich konta publiczne na portalach społecznościowych, lub czytam magazyny plotkarskie. Lubię wzorować się ich stylizacjami, makijażem i stylem bycia. Uwielbiam zakupy i kupowanie sobie czegoś nowego, co akurat jest na topie. Przedłużyłam rzęsy jak moja ulubiona piosenkarka i postanowiłam zmienić coś jeszcze.

Piękne brwi metodą włoskową

makijaż permanentny brwi metoda piórkowa łódźJednym z takich dość popularnych teraz zabiegów jest makijaż permanentny brwi metoda piórkowa łódź i wiele modelek, piosenkarek, czy aktorek, się na niego zdecydowało. Na początku nie wiedziałam, jak one to robią, że mają takie głębokie spojrzenie. Myślałam, że te brwi są naturalne. Jednak kosmetyczki tak się wyszkoliły, że potrafią teraz robić takie cuda, które wyglądają jakby nie były zrobione. Metoda piórkowa, czy jak to inni mówią- włoskowa (bo jest kilka określeń), jest bardzo dokładna i daje naturalniejszy efekt. Nie jest tylko jako estetyczny dodatek. Przydaje się również kobietom po chemioterapii,aby czuły się lepiej w swoim ciele po różnych nieprzyjemnych przejściach. Można wykonywać go też, gdy naturalne brwi z jakiegoś powodu przestały nam rosnąć. Metoda włoskowa, to odwzorowanie naturalnych brwi. Kosmetyczka rysuje takie kreseczki blisko siebie, żeby wyglądały jak naturalne owłosienie. Według mnie jest to świetny pomysł i postanowiłam się zapisać, ponieważ moje brwi, nigdy nie wyglądały jakoś spektakularnie. Akurat w moim salonie wykonywano brwi taką techniką.

Byłam zachwycona, kiedy spojrzałam w lustro, gdy zabieg się już skończył. Troszkę mnie bolało, jednak to nic, w porównaniu do efektów, jakie osiągnęłam. W końcu mam wyraziste spojrzenie, które wygląda tak, jak u moich ukochanych idolek z pierwszych stron magazynów.