You are currently viewing Biustonosze dobrze się sprzedają

Biustonosze dobrze się sprzedają

Moja mama sprzedaje staniki w małym sklepiku. Ma sporo zadowolonych klientek i my także korzystamy z jej dostępu do dobrych jakościowo staników. Bawełniane biustonosze są najlepsze. Wygodne a także przewiewne. Ciało się w nich nie poci i wygodnie się je nosi.

Mama sprzedaje biustonosze

bawełniane biustonosze usztywnianeBawełniane biustonosze usztywniane mama zaczęła sprzedawać już z cztery lata temu. Na początku nie sądziła, że ten biznes będzie strzałem w dziesiątkę. Mamie udało się zdobyć zaufanie klientów. Wypracowała sobie renomę i teraz nie narzeka na brak klientów w klepie. Poza sprzedażą bezpośrednią zajmuje się sprzedażą staników w internecie. Klientki najchętniej wybierają bawełniane biustonosze usztywniane. Mama stara się zamawiać je od sprawdzonych producentów. Współpracuje z wieloma firmami i sprzedaje staniki w niskich cenach. Ma wynegocjowane bardzo dobre warunki, które podobają się zarówno producentom jak i klientkom. Pomagam czasem mamie w sklepie przy dostawie i rozpakowywaniu towaru, który został dostarczony do sklepu. Bawełniane biustonosze usztywniane w obecnej chwili można kupić w niższej cenie. Mama na ten tydzień zakwalifikowała je do wyprzedaży i postanowiła zainwestować w promocję aby jak najwięcej klientek o tym się dowiedziało. Cieszę się, że mama tak dobrze sobie radzi. Lokal, który kupiła jest pięknie urządzony. Każda klienta może liczyć na komfortowe przymierzalnie i pomoc w wyborze najlepszego stanika.

Zakup dobrego stanika to podstawa. Wiele kobiet nosi źle dopasowane staniki. Przez to często jest im nie wygodnie i można wówczas odczuwać dyskomfort. Pomagam mamie i staram się angażować w jej prace bo kiedyś ten sklep będzie mój. Mama już mi mówiła, że mi go przepisze i będę kiedyś sama go prowadzić. Na pewno nie zmienię branży.