You are currently viewing Agencja pracy oferująca pracowników z Indii

Agencja pracy oferująca pracowników z Indii

Pracowałam w agencji pracy, która funkcjonowała od niedawna. Agencja działała na terenie całego miasta i oferowała ludzi do pracy. W agencji zapisanych było wiele osób i większość zawsze znalazła dobre zatrudnienie. Byli ludzie z doświadczeniem oraz tacy, którzy owego nie posiadali.

Duży wybór pracowników z Indii w agencji

pracownicy z indiiSzefowa agencji planowała przyjąć ludzi z zagranicy, którzy poszukiwali pracy w naszym kraju. Moim zadaniem było znalezienie im pracy. Po miesiącu wszystko zostało załatwione i w agencji znaleźli się pracownicy z Indii, którzy posiadali różne umiejętności. Wiele takich osób się znalazło. Każdego pracownika musiałam zarejestrować i założyć mu kartotekę. Każdy musiał również uzupełnić kwestionariusz osobowy. Ludzie ci nie zawsze potrafili mówić po Polsku, jednak to nie stanowiło problemu. Pomagałam takim pracownikom przy wypełnianiu formalności. Kiedy już wszystko załatwiłam, to postanowiłam znaleźć tym ludziom pracodawców. Miałam dość spory wybór firm z różnej branży i dzięki temu mogłam dopasować pracownika z Indii do konkretnej firmy. Ci, którzy nie potrafili mówić w języku polskim, otrzymali propozycję pracy w firmach produkcyjnych a pozostali dostali inne stanowiska. Udało mi się znaleźć pracę dwudziestu pracownikom z Indii. Jeden z nich trafił do indyjskiej restauracji, bo potrafił gotować swoje krajowe potrawy i dlatego zaoferowałam mu tę pracę. Właściciel restauracji po dwóch tygodniach do mnie zadzwonił z podziękowaniami.

Ostatecznie udało mi się znaleźć zatrudnienie wszystkim obcokrajowcom. W późniejszym czasie w agencji zarejestrowani byli ludzi z różnych krajów. Byli to pracowici ludzie, którzy poważnie traktowali swoją pracę. Cieszyłam się, że mogłam pomóc tak wielu osobom w znalezieniu pracy.